2021.07.20 | 2021. július 18., Évközi 16. vasárnap

Az elmúlt vasárnapon az Utolsó ítélet kápolna oltárának a restaurálására gyűjtöttünk. A kedves hívek 179.660.- Ft.-ot adakoztak. Az oltár komplett restaurálásának és aranyozásának előre becsült bekerülési költségéből, mely 3,5 millió Forint, a célpersely adományaival együtt eddig, a harmadik gyűjtésig 841.490.- Ft. gyűlt össze. Hálásan köszönjük a templomunkért elkötelezett hívek adományait!

Július 21-én, szerdán az esti szentmise után zsolozsmát imádkozunk.

Június 22-én, csütörtökön az esti szentmise után csendes szentségimádásra hívjuk a testvéreket!

Jelezzük a kedves híveknek, hogy misét íratni a szentmisék előtt és után, a sekrestyében lehet.

Szeptember 4-én, szombaton 10 órakor tartják a győri Székesegyházban a
jubiláns házaspárok miséjét. Kérjük, hogy akik részt szeretnének venni az ünnepen,
július 30-ig legyenek szívesek jelezni ezt a sekrestyében, vagy a városplébánián, illetve az alábbi adatokat szíveskedjenek megadni: férj neve, feleség leánykori neve, szentségi házasságkötésük helye, ideje.