2022.07.18 | 2022. július 17., Évközi 16. vasárnap

Az elmúlt vasárnapon a templom déli karzatablakainak a cseréjére gyűjtöttünk.
A kedves hívek 205.400.- Ft.-ot adakoztak. Az ablakok cseréjére, eddig, a hatodik gyűjtésig
1.004.305.- Ft. gyűlt össze. Hálásan köszönjük a templomunkért elkötelezett hívek adományait!

A most következő hét hétköznapjain a Szent Mihály templomban lesznek a szentmisék. Részletek a hirdetőtáblán megtalálhatók.

Szeptember 3-án, szombaton 10 órakor tartják a győri Székesegyházban a
jubiláns házaspárok miséjét. Kérjük, hogy akik házasságkötésüknek 5, 10, 15, 20, vagy még jelesebb jubileumát ünneplik, és részt szeretnének venni az egyházmegyei ünnepen, július 31-ig legyenek szívesek jelezni ezt a sekrestyében, illetve az alábbi adatokat szíveskedjenek megadni: férj neve, feleség leánykori neve, szentségi házasságkötésük helye, ideje.