2021.11.22 | 2021. november 21., KRISZTUS KIRÁLY VASÁRNAPJA

November 24-én, szerdán, az esti szentmise után zsolozsmát imádkozunk.

November 25-én, csütörtökön az esti szentmise után csendes szentségimádás lesz.

Jövő szombaton az esti szentmise elején adventi gyertyagyújtás lesz templomunkban.

Hirdetjük a testvéreknek, hogy decemberre vannak még szabad misemondatási lehetőségek! Misét íratni a szentmisék előtt és után, a sekrestyében lehet.

Kérjük azokat a kedves testvéreket, akik a jövő évben a Szent Mihály, Szentlélek, Szent György, Domonkos, vagy az Orsolya templomban házasságot kívánnak kötni, jelentkezzenek a Városplébánián!

Már előre hirdetjük, hogy a hagyományokhoz híven, november 29-től, idén is lesznek rorate szentmisék az Orsolya templomban, melyek hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken
reggel háromnegyed 7-kor kezdődnek majd!