Hirdetések - Szentlélek és Szent Mihály plébánia

Csütörtök: Szent Mária Magdolna

Péntek: Szent Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentje

2./ Jövő vasárnap a Nagyszülők és idősek világnapja

3./Hivatali időben a Városplébánián elfogadunk miseszándékokat és elfogadjuk az egyházi hozzájárulást.

4./Szeptember 4-én szombaton d.e. 10 órakor a győri székesegyházban a Jubiláns házaspárok megáldása lesz szentmise keretében.

Akik szeretnének részt venni ezen a hálaadó szentmisén jelentkezzenek a Városplébánián július végéig.