Hirdetések - Szentlélek és Szent Mihály plébánia

2021.05.02 | 2021. május 2., Húsvét 5. vasárnapja

1./Az elmúlt vasárnap a Papnevelés céljait 118.500.- Ft-al támogatták a kedves hívek.
A jó Isten fizesse meg!

2./Május a Szűzanya hónapja. Minden nap az esti szentmisék előtt negyed órával elénekeljük a Loretói litániát. Esdjük ki Istennél a világjárvány mielőbbi megszűnését, imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekekért és a bérmálkozás előtt álló fiatalokért.

3./Hétfő: Szent Fülöp és Jakab apostolok ünnepe

Kedd: Szent Flórián vértanú emléknapja

Péntek: Boldog Gizella emléknapja

Szombaton az esti szentmisét a bécsi úti Keresztelő Szent János templomban mutatjuk be, a templom felszentelésének évfordulóján.

4./A Városplébánián, hivatali időben elfogadunk miseszándékokat és a hívek rendezhetik ez évi egyházi hozzájárulásukat.

5./Az elsőáldozásra készülő gyermekeknek szombat reggel 9 órakor a Szentlélek templomban tartok felkészítő foglalkozást.

6./A kórus alatt kedvezményesen kapható a Szent Mihály templomról készült színes falinaptár.