2021.04.26 | 2021. április 25., Húsvét 4. vasárnapja

Hálásan köszönjük mindazoknak, akik szolgálatukkal, jelenlétükkel és imádságukkal széppé tették templomunk tegnapi búcsúünnepét! Szent György vértanú kísérje mindannyiuk életét égi közbenjárásával!

Április 26-án, hétfőn MÁRIA A JÓTANÁCS ANYJA ünnepe lesz. A rózsafüzér negyed 6-kor kezdődik, háromnegyed 6-kor elimádkozzuk a lorettói litániát, melyet az ünnepi szentmise követ a Jótanács Anyja oltárnál.  Szeretettel hívjuk és várjuk a Máriát tisztelő híveket!

Április 28-án, szerdán az esti szentmise után zsolozsmát imádkozunk.

Április 29-én, csütörtökön, az esti szentmise után csendes szentségimádásra hívjuk a kedves testvéreket!

Jövő vasárnap, Anyák napja ünnepéhez kapcsolódóan a szentmisék után az édesanyák megáldásának a szertartását végezzük. Ezen a napon imádságainkban különösen is emlékezzünk meg édesanyáinkról, nagyanyáinkról a boldogságos Szűz Mária közbenjárását kérve életükre!

A jövő vasárnapi perselyadományokat az UTOLSÓ ÍTÉLET KÁPOLNA OLTÁRÁNAK A FELÚJÍTÁSÁRA KÜLÖNÍTJÜK EL. Előre is hálásan köszönjük a templomunkért elkötelezett hívek adományait!

Májusra van még néhány szabad misemondatási lehetőség. Misét íratni szentmisék előtt és után a sekrestyében lehet.

Köszönjük azoknak, akik április hónapban befizették az idei évi egyházi adójukat és ezzel támogatták egyházközségünk fenntartását! Isten fizesse meg!