2023.04.24 | 2023. április 23., Húsvét 3. vasárnapja

Hétfőn, április 24-én ünnepeljük TEMPLOMUNK BÚCSÚNAPJÁT. Az este 6 órakor
a város papságával bemutatott ünnepi szentmise főcelebránsa és szónoka Havassy Bálint László
tatai plébános lesz. Szeretettel hívjuk és várjuk testvéreket!

Április 26-án, szerdán MÁRIA A JÓTANÁCS ANYJA ünnepe lesz. Szeretettel hívjuk és várjuk a Máriát tisztelő híveket! A szentmise után zsolozsmát imádkozunk.

Április 27-én, csütörtökön, az esti mise után csendes szentségimádás lesz templomunkban.

A hétre van még néhány szabad misemondatási lehetőség. Misét íratni szentmisék előtt és után a sekrestyében lehet.

Jövő szombaton este templomunkban nem lesz szentmise, a kedves híveket a SZENTLÉLEK TEMPLOMBA várjuk este 6 órára szentmisére.

Jövő vasárnap, Jó Pásztor vasárnapján perselyadományaikkal a papnevelés célját támogathatják. Előre is köszönjük adományaikat!