2023.03.14 | 2023. március 12., Nagyböjt 3. vasárnapja

Az elmúlt vasárnapon a templom nagy szentélyablakainak a cseréjére, és restaurálására gyűjtöttünk. A kedves hívek 201.925.- Ft.-ot adakoztak. A szentélyablakok felújítására és cseréjére, eddig, a második gyűjtésig 401.075.- Ft. gyűlt össze. Hálásan köszönjük a templomunkért elkötelezett hívek adományait!

Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szerdán nem lesz szentmise templomunkban.

Március 16-án, csütörtökön, az esti mise utáni szentségimádás vezetésére a
Jerikó imaközösséget kérjük meg.

Március 17-én, pénteken a rózsafüzér 5 órakor kezdődik. Fél 6-tól keresztúti ájtatosságot végzünk. Szeretettel várjuk a kedves híveket!

Jövő hétvégén a szentmisék végén Szent József ünnepéhez kapcsolódóan az édesapák megáldásának szertartását végezzük. Ezen a napon majd imádságainkban emlékezzünk meg édesapáinkról, nagyapáinkról!

A hétre van még szabad misemondatási lehetőség. Misét íratni szentmisék előtt és után a sekrestyében lehet.

A Szent Orsolya Iskola március 22-én délután 4 órától iskolanyitogató foglalkozást tart
a leendő elsősöknek. Szeretettel várják a gyerekeket, és a kedves szülőket!
Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.