Hirdetések - Szentlélek és Szent Mihály plébánia

2021.04.19 | 2021. április 18., Húsvét 3. vasárnapja

1/Szombat este 6 órakor a Szent György templom búcsúnapján, ünnepi szentmisét mutatunk be és megáldom a felújított Szent György templom homlokzatát.

Szombat este nem lesz szentmise a Szentlélek templomban.

2./Azok a fiatalok, akik házasságot szeretnének kötni az idei évben a Szent Mihály, a Szentlélek, a Bencés, a Szent György, az Orsolya és a Domonkos templomokban, a héten jelentkezzenek a Városplébánián.

3./A Jegyes kurzus, április 27-én, kedden este ¼ 8 órakor kezdődik a Szent György Plébánián.

4./Buzdítom az elsőáldozó gyermekeket és a bérmálkozás előtt álló fiatalokat, vegyenek részt a szentmiséken és készüljenek a Jézussal és a Szentlélekkel való személyes találkozásra.

5./ Jövő vasárnap a papnevelés céljaira történik gyűjtés.

6./ Jövő vasárnap este a bécsi úti Keresztelő Szent János templomban lesz szentmise. 370 évvel ezelőtt ezen a napon temették a templom kriptájába Draskovits György győri püspököt.