2022.12.05 | 2022. december 4., Advent 2. vasárnapja

2022. december 4., Advent 2. vasárnapja

December 7-én, szerdán, az esti szentmise után zsolozsmát imádkozunk.

December 8-án, csütörtökön, az esti mise utáni szentségimádás vezetésére a Rosa Mystica imaközösséget kérjük meg.

Jövő szombaton az esti szentmise elején adventi gyertyagyújtás lesz templomunkban.

Hirdetjük a testvéreknek, hogy van még néhány szabad szentmise decemberben, illetve
a jövő évre is lehet már miséket íratni!
Misét íratni a szentmisék előtt és után, a sekrestyében lehet.

A héten is lesznek rorate szentmisék az Orsolya templomban, melyek hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken reggel 6:45-kor kezdődnek!

A Szent Orsolya Iskola december 7-én, 16 órai kezdettel adventi játszóházat szervez a leendő elsősök számára az iskola Deák téri épületének a dísztermében. Részletek a hirdetőtáblán megtalálhatók.