2021.04.19 | 2021. április 18., Húsvét 3. vasárnapja

Április 21-én, szerdán az esti szentmise után zsolozsmát imádkozunk.

Április 22-én, csütörtökön, az esti szentmise utáni szentségimádás vezetésére a Jerikó imaközösséget kérjük meg.

Április 24-én, jövő szombaton lesz templomunk búcsúnapja. Az ünnepi szentmise főcelebránsa Horváth Imre prépost-városplébános lesz, aki a szentmise keretében
megáldja templomunk felújított homlokzatát. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves testvéreket!

Jövő vasárnap, Jó Pásztor vasárnapján perselyadományaikkal a papnevelés célját támogathatják. Előre is köszönjük adományaikat!

Áprilisra van még néhány szabad misemondatási lehetőség. Misét íratni szentmisék előtt és után a sekrestyében lehet.

Kérjük azokat a jegyespárokat, akik az év folyamán a Szent György, a Domonkos, a Bencés, vagy az Orsolya templomban házasságot kívánnak kötni, a héten jelentkezzenek a Városplébánián, mert a jegyeskurzus április 27-én, este negyed nyolcas kezdéssel indul!