2022.10.08 | 2022. október 9., Évközi 28. vasárnap

2022. október 9., Évközi 28. vasárnap

Az elmúlt vasárnapon a templom déli karzatablakainak a cseréjére gyűjtöttünk.
A kedves hívek 135.985.- Ft.-ot adakoztak. Az ablakok cseréjére, eddig, a kilencedik gyűjtésig
1.446.000.- Ft. gyűlt össze. Hálásan köszönjük a templomunkért elkötelezett hívek adományait!

Október 12-én, szerdán, az esti szentmise után zsolozsmát imádkozunk.

Október 13-án, csütörtökön az esti szentmise utáni szentségimádás vezetésére a Rosa Mystica imaközösséget kérjük meg.

Jövő vasárnap országos gyűjtést tartunk a missziók javára. Szeretettel kérjük testvéreink nagylelkű adományait, amellyel az egyház világméretű missziós munkáját támogatják.

Novemberre van még szabad misemondatási lehetőség. Misét íratni a szentmisék előtt és után, a sekrestyében lehet.

Nemsokára Mindenszentek ünnepe lesz, amikor mindenki meglátogatja szerettei sírját. Kérjük altemplomunkban a házirendet betartani, mely szerint mécsesek és virágok csak a kijelölt helyeken, tehát a mécsesállványokon, illetve a virágtartókban helyezhetők el. A földre helyezett dolgok eltávolításra kerülnek. Köszönjük a megértésüket!