2022.09.12 | 2022. szeptember 11., Évközi 24. vasárnap

Az elmúlt vasárnapon a templom déli karzatablakainak a cseréjére gyűjtöttünk.
A kedves hívek 153.420.- Ft.-ot adakoztak. Az ablakok cseréjére, eddig, a nyolcadik gyűjtésig
1.310.015.- Ft. gyűlt össze. Hálásan köszönjük a templomunkért elkötelezett hívek adományait!

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia országos imanapot hirdet a békéért, szeptember 14-re, Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepére. Esti szentmisénken mi is imádkozunk a világbékéért, majd az követően zsolozsmát imádkozunk.

Szeptember 15-én, csütörtökön, az esti szentmise utáni szentségimádás vezetésére a
Jerikó imaközösséget kérjük meg.

Szeptember végétől a beavató szentségekre felkészítő katekumen csoport indul a Városplébánián azon felnőttek részére, akik nem részesültek a keresztségben, és nem elsőáldoztak, de felnőttként szeretnék ezeket a szentségeket felvenni. Jelentkezni a Városplébánián lehet. Jelentkezési határidő szeptember 15.